ZZ

Náš tím

Advokátska kancelária Zárecký Zeman predstavuje moderný tím zanietených právnikov s bohatými skúsenosťami a referenciami z medzinárodných transakcií, z ktorých mnohé patrili k prelomovým vo viacerých podnikateľských odvetviach.

Našou prirodzenou snahou je byť partnerom našim klientom pri ich aktivitách v Slovenskej republike a poskytnúť im spoľahlivé a úspešné riešenia pre konkrétnu transakciu, projekt, ako aj inú právnu záležitosť, zohľadňujúc pritom ich individuálne potreby. Sme pripravení rýchlo a dynamicky reagovať na neustále sa meniace a zvyšujúce sa nároky na právnu podporu v dnešnom globalizovanom a sofistikovanom podnikateľskom svete. Takéto výzvy si vážime....

.....pretože vieme ako....

fotoB2

Advokát, zakladajúci partner Advokátskej kancelárie Zárecký Zeman

Kontakt: tomas.zarecky@zareckyzeman.sk

Tomáš Zárecký ukončil Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave získaním titulu Mgr. v roku 2001. Od roku 2005 je zapísaný v zozname advokátov Slovenskej advokátskej komory. Je občanom Slovenskej a Talianskej republiky a plynule hovorí anglicky a taliansky.

V rokoch 2005 až 2009 pôsobil na pozícii partnera Advokátskej kancelárie Čechová & Partners, kde v rokoch 2005 a 2006 viedol a zodpovedal za vedenie jej pobočky v Bruseli.

Michal

Advokát, zakladajúci partner Advokátskej kancelárie Zárecký Zeman

Kontakt: michal.zeman@zareckyzeman.sk

Michal Zeman ukončil štúdium na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2005 získaním titulu magister.

V rokoch 2004-2005 pracoval v bratislavskej pobočke medzinárodnej právnej kancelárie Salans. V rokoch 2005-2009 pôsobil v Advokátskej kancelárii Čechová & Partners. Od 1.1.2009 je zapísaný v zozname advokátov Slovenskej advokátskej komory. Jeho pracovnými jazykmi sú anglický jazyk a slovenský jazyk.

Domov | Právne služby | Novinky | Náš tím | Kariéra | Kontakt | Odkazy